Om oss

Connie Børresen

Connie Børresen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, Annet

402 38 237

connie@olavs.no

Daniel Winther

Daniel Winther
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

414 39 049

daniel@olavs.no

Erik Østgård

Erik Østgård
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, Annet

980 55 875

erik@olavs.no

Gabrielle Hansen

Gabrielle Hansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, Annet

400 47 472

gabba@olavs.no

Helge Bjørkeland

Helge Bjørkeland
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, Annet

951 64 762

helge@olavs.no

June Eira

June Eira
Kontormedarbeider

994 82 770

post@olavs.no

Louvise Hagland

Louvise Hagland
Økonomiansvarlig

926 23 711

kontor@olavs.no

Morten Hagland

Morten Hagland
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, S, Annet

901 06 666

morten@olavs.no

Nora Lexow

Nora Lexow
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, Annet

932 24 595

nora@olavs.no

Ova R Lutdal

Ova R Lutdal
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

906 38 320

ova@olavs.no

Sølvi Sporsheim

Sølvi Sporsheim
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

405 55 926

solvi@olavs.no

Terje Stokka

Terje Stokka
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, A, A1, A2, AM146, Annet

477 04 410

terje@olavs.no

Tom Wagtskjold

Tom Wagtskjold
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, Annet

905 42 624

tom@olavs.no

Kommende aktiviteter

23. jan / / 2.000 kr

23. jan / / 2.000 kr

24. jan / Olavs på Sandnes / 500 kr

28. jan / Olavs Sandnes / 1.600 kr

Ta kontakt

Adresse

Holdbergsgate 15, 2 etg

4306 Sandnes

516 60 010

post@olavs.no

Messenger

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker olavs.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Olavs Trafikkskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn