Vi hjelper deg på vårt kontor

Olavs Trafikkskole er din kjøreskole i Sandnes & omegn som gjør alt for at du skal bli trygg og sikker i trafikken. Vi legger vekt på effektiv opplæring med de beste hjelpemidler, et godt læringsmiljø og lærere som bryr seg.
For oss betyr trivsel og miljø mest av alt.

Sliter du med filvalg, bakkestart, rygging eller hvordan du skal holde nok avstand?
Hos Olavs får du "Beine veien te Lappen"

Lurer du på noe?
Ta kontakt med oss på 51 66 00 10, send oss en epost eller kom innom våre lokaler i Holbergs gate 15.
Åpningstider kontor: 8–16

Olavs Trafikkskole AS
Holbergs gate 15
4306 Sandnes

Orgnr: 960 979 109
Bank: 3201.48.25605

Administrasjon

June Eira

June Eira

Kontormedarbeider
994 82 770

june@olavs.no

Liv Kristin Grødeland

Liv Kristin Grødeland

Kontoransvarlig
481 01 344

livi@olavs.no

Louvise Hagland

Louvise Hagland

Økonomiansvarlig
926 23 711

kontor@olavs.no

Trafikklærere

Våre lærere kjennetegnes av et ekte engasjement for din læring og trivsel. De skal gjøre deg trygg i trafikken og glad i å kjøre. Det er derfor vi kaller oss glade – Kjøreglade.

Morten Hagland

Morten Hagland

Daglig leder
901 06 666

morten@olavs.no

Connie Børresen

Connie Børresen

402 38 237

connie@olavs.no

Erik Østgård

Erik Østgård

980 55 875

erik@olavs.no

Gabrielle Hansen

Gabrielle Hansen

400 47 472

gabba@olavs.no

Helge Bjørkeland

Helge Bjørkeland

951 64 762

helge@olavs.no

Kenneth Dahle

Kenneth Dahle

994 58 008

kenneth@go-pro.no

Lars Garvik

Lars Garvik

480 53 423

lars@olavs.no

Nora Lexow

Nora Lexow

932 24 595

nora@olavs.no

Olavs Lærer

Olavs Lærer

474 64 667

booking@olavs.no

Ova R Lutdal

Ova R Lutdal

906 38 320

ova@olavs.no

Sølvi Sporsheim

Sølvi Sporsheim

405 55 926

solvi@olavs.no

Terje Stokka

Terje Stokka

477 04 410

terje@olavs.no

Tom Wagtskjold

Tom Wagtskjold

905 42 624

tom@olavs.no