Ansatte

Olavs Trafikkskole AS - Beine veien til lappen

Connie Børresen

Connie Børresen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut

402 38 237

connie@olavs.no

Erik Østgård

Erik Østgård
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

980 55 875

erik@olavs.no

Gabrielle Hansen

Gabrielle Hansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

400 47 472

gabba@olavs.no

Helge Bjørkeland

Helge Bjørkeland
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

951 64 762

helge@olavs.no

Jørn Tufte

Jørn Tufte
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

993 08 018

jorn@olavs.no

June Eira

June Eira
Kontormedarbeider

994 82 770

june@olavs.no

Louvise Hagland

Louvise Hagland
Økonomiansvarlig

926 23 711

kontor@olavs.no

Morten Hagland

Morten Hagland
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, S, Annet

901 06 666

morten@olavs.no

Nora Lexow

Nora Lexow
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

932 24 595

nora@olavs.no

Ova R Lutdal

Ova R Lutdal
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

906 38 320

ova@olavs.no

Sølvi Sporsheim

Sølvi Sporsheim
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

405 55 926

solvi@olavs.no

Terje Stokka

Terje Stokka
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, A, A1, A2, AM146

477 04 410

terje@olavs.no

Tom Wagtskjold

Tom Wagtskjold
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

905 42 624

tom@olavs.no

Kommende aktiviteter

Teori obligatorisk (A1)

19. sept / / 1.000 kr

Trafikalt grunnkurs (TG)

24. sept / Ålgård / 1.600 kr

Førstehjelpskurs (TG)

24. sept / Olavs Kurssenter Sandnes / 800 kr

Gratis ledsagerkurs for foreldre/foresatte (B)

25. sept / Olavs Sandnes / 0 kr

Ta kontakt

Adresse

Holbergsgate 15, 2 etg

4306 Sandnes

516 60 010

post@olavs.no

Messenger

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker olavs.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Olavs Trafikkskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn